Klima Bakım

 Klima Bakım

 klima bakım hizmetleri konusunda firmamız son derece profesyonel düzeyde hizmetler sunuyor. Klimalarınızın yüksek bir performans ile çalışabilmesi ve uzun yıllar arızalanmaması için bakım işlemlerinden geçirilmesi gerekir. Klima bakımı konusunda son derece profesyonel olan firmamız her türlü markanın cihazını bakımdan getirebilmektedir.  klima bakımı konusunda sizlere en iyi şekilde hizmet veren firmamız profesyonel bir ekibe sahiptir. Yılın belirli dönemlerinde klima bakımı yaptırmanız cihazlarınızdan çok daha yüksek bir verim alabilmeniz açısından önem taşımaktadır.

Bu süreçte firmamızı arayabilir ve bizlerden en iyi kalitede klima bakım hizmetini alabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde en çok üzerinde durduğumuz konu klimalarınızın hem yüksek performans ile çalışması hem de enerji tasarrufuna en iyi şekilde sağlamıştır. Bu süreçte  garantili klima bakımı hizmeti sunarak sizlere en iyi şekilde destek veriyoruz. Çalışanlarımız hem eğitimli hem de son derece tecrübeli kişilerdir. Bu süreçte bizlerden yüksek standartlarda klima bakım hizmeti alabilirsiniz. Her markanın klimasının bakımını yapabilen firmamız iç ve dış üniteler de gereken çalışmaları detaylı olarak gerçekleştiriyor.

Bu süreçte cihazlarınızın büyük arızalarla karşılaşmaması için klima bakımını yılda 2 defa yaptırmanız firmamız tarafından önerilen önemli konulardan biridir. Periyodik firmamızdan günün her saatinde hizmet alabilirsiniz. Çalışanlarımız sürekli olarak sahada bulundukları için bizleri aradığınızda bıraktığınız hizmet kayıtlarını direkt olarak onlara ulaştırıyoruz. Böylelikle çalışanlarımız gün içerisinde sizlere dönüyor ve en uygun saati belirleyerek dilediğiniz anda kombi bakım hizmetini sunuyor.  hızlı kombi bakım hizmeti almak isterseniz firmamızla iletişim numaralarımız üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

 

 Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

 en yakın klima bakım firması olarak sizlere beklediğinizden çok daha hızlı bir şekilde hizmetler veriyoruz. Bu süreçte klimanızın bakımdan geçirilmesinde mutlaka en deneyimli olan personellerimizi yönlendirmekteyiz. Klimaların her türlü kontrolü sırasında mutlaka garantili ve detaylı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Bakım sırasında özellikle şu noktalara dikkat ediyoruz:

  • Klimaların bakımını yaparken mutlaka filtre ve fanların tozlarından temizlenmesini sağlıyoruz.
  • İç ve dış ünitenin ayrı ayrı bakımının yapılması üzerinde durduğumuz konulardan biridir.
  • Cihazların dış kısımları temizlendikten sonra iç kısımlara geçilmektedir.
  • Sonrasında serpatin kısımları temizlenmektedir.
  • İletişim hatları elektronik kart bağlantı soketleri tek tek kontrol ediliyor.
  • Fan ve hareketli olan tüm parçaların mekanik bağlantılarının kontrol edilmesi sağlanıyor.
  • Cihazın iç ünite bakımında ise ilk olarak dış kısım temizlenir ve filtreler kontrol ediliyor.
  • Gerilim ve besleme akım ölçümlerinin bakımları yapılır.

Bunların yanında mutlaka klima bakımı sırasında boru hatlarının da temizlenmesi sağlanır. Bu borularda ezilme ya da kaçak var mı kontrol edilir. Aynı zamanda boru hatlarının izolasyonları kontrol edilir. Eğer gerekiyorsa bunların da tamiri gerçekleştirilir. Bakır boru hatlarını sabitlemek için kullanılan kelepçeler kontrol edilir.

 

 Klima Bakımı Önemi

 7/24 klima bakımı hizmeti veren firmamız klimalarınızın bakımı konusunda son derece titiz davranmaktadır. Klimaların sorunsuz bir şekilde çalışmasında oldukça yüksek standartlarda hizmetler sunan firmamız bu süreçte sizlere en iyi kalitede destek veriyor. Beklentilere en iyi şekilde yanıt veren firmamız bu süreçte her türden sorunun giderilmesinde sizlere profesyonel olarak destek veriyor. Klima bakımı da verilen desteklerin başında geliyor.  klima bakım hizmeti konusunda firmamızdan hizmet almak cihazlarınızın bozulmadan uzun yıllar çalışması açısından büyük bir önem taşımaktadır.

Klimalar düzenli olarak bakımdan geçirildiğinde sorunsuz bir şekilde uzun yıllar çalışmaya devam eder. Bununla da kalmaz aynı zamanda yüksek bir performans gösterir. Enerji tasarrufunu daha da iyi sağlar ve beklentilere yüksek oranda yanıt verecek bir kalitede çalışır. Klimaların yılda en azından iki defa bakımının yapılması gerekir. Bakımı yapılan cihazlar uzun süre çalışmasa dahi gazında eksilme meydana gelmez. Gelse de gazı doldurulur ve her an çalışmaya uygun bir hale getirilir. Firmamız sizlere  klima bakımı hizmeti konusunda en iyi desteği vermektedir.

Klimaların bakımı yapılırken tüm olası sorunlar da kontrol ediliyor. Eğer bir parça eskimiş ise ya da klima performansı düşük çalışıyor ise bu sorunların nedenleri hakkında sizlere bilgi veriliyor. Dilerseniz ek bir maliyet ile bunların da tamir işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Firmamızdan en iyi standartlarda klima bakım hizmetini alabilirsiniz.

 

 Klima Bakımı Ne Zaman Yapılır?

 klima bakımı zaman yapılır sorusuna farklı açılardan yanıt verilebilmektedir. Eğer yılda bir defa bakım yaptırmayı düşünüyorsanız sonbahar mevsimi klimaların bakımı için uygun bir süredir. Böylece tüm yaz boyunca içerisinde taşıdığı tüm tozlardan arındırılarak kış aylarında daha iyi bir şekilde kullanılması sağlanır. Fakat yılda iki defa bakım yaptırmayı düşünüyorsanız sonbahar ve ilkbahar aylarını tercih edebilirsiniz.

Klimalar geçiş mevsimlerinde çok fazla kullanılan cihazlar değildir. Genel olarak yaz aylarında ve kış aylarında kullanılmaktadır. Bu nedenle de bahar aylarını klimalarınızın bakım ayları olarak düşünebilirsiniz. Yılda iki defa detaylı olarak bakım yaptırmak sizlere hem enerjiden tasarruf ettirir hem de klimalarınızın daha uzun ömürlü olması sağlanır.

 

 Klima Bakım Fiyatları

 klima bakım fiyatları klima kullanıcıları açısından en merak edilen konular arasında yer alıyor. Özellikle yılda iki defa bakım yaptırmak yüksek bir maliyet olarak düşünülebilmektedir. Ancak klimalarınızın sorunsuz bir şekilde çalışması ve ileride daha yüksek maliyetler ile karşılaşmamak için klima bakımı yaptırmanız büyük bir önem taşımaktadır.

Klima bakım fiyatları konusunda firmamız sizlere uygun fiyatlar sunmaktadır. Ulaşılabilir fiyatlarımız sayesinde cihazlarınızı hem yaz hem de kış aylarında daha iyi bir şekilde kullanabilme imkanı elde edebilirsiniz. Klimalarınızın hem çalışırken hem de kapalıyken çok geniş skalada bakımını gerçekleştirebilmekteyiz.  7/24 klima bakım hizmetleri sunuyoruz.

Hemen Ara