Klima Tamiri

 Klima Tamiri

 klima tamiri konusunda oldukça yüksek standartlarda bir firmayız. Bu süreçte deneyimli ve bilgili personellerle çalışıyor ve tüm klima markalarında tamir işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Yılın her döneminde kullanılan klimalar özellikle yaz ve kış aylarında evlerin ve işyerlerinin vazgeçilmez cihazları arasında yer alıyor. Bu cihazların sorunsuz bir şekilde çalışmasını isteyen herkes bizlerle iletişime geçebilir ve klimalarının sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilir. Bizlerden hizmet almak isteyen müşterilerimize en iyi personellerimizi yönlendiriyoruz. Çalışanlarımız özellikle klima konusunda son derece deneyimli kişilerdir. Sürekli olarak sahada bulunan tamir ekiplerimiz klimalarınız da oluşabilecek her türlü arıza konusunda sizlere hızlı bir şekilde hizmet sunabilmektedir.

 klima tamiri hizmetinde sizlere sunduğumuz hizmetlerde en ulaşılabilir teklifleri sunuyoruz. Bu süreçte klimalarınız da oluşabilecek tüm tamir işlemleri konusunda bizlerden profesyonel bir destek alabilir ve bu cihazlarınızı yılın her döneminde çok daha iyi standartlarda kullanma şansı elde edebilirsiniz. Klima tamiri konusunda firmamız beklentilerinize en uygun şekilde hizmet veriyor ve bu cihazları gün içerisinde tamir ederek sizlere teslim ediyor. Bizlerle iletişime geçerek  hızlı klima tamiri hizmeti alabilirsiniz.

Klimaların sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için sorunlarının kısa sürede giderilmesi gerekir. Bir klima tamiri hizmeti alabilmek için cihazların tamamen bozulmasını beklemek son derece yanlış bir davranıştır. Aksine performansının düştüğünü hissettiğiniz anda mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir. Firmamız sizlere aynı gün içerisinde tamir ekiplerini yönlendirerek cihazların kısa sürede tamir edilmesini sağlar.

 

 Klima Arızaları Neler?

 7/24 klima tamiri firması olarak sizlere en iyi ve hızlı şekilde onarım hizmeti sunuyoruz. Uzun yıllardır sektörde olan firmamız günümüze kadar çok çeşitli klima arızaları ile karşılaşmıştır. Bu nedenle de ekiplerimiz hemen her türden arıza konusunda profesyonel olarak hizmet veriyor. Klimaların arızalarının giderilmesi konusunda firmamızdan en iyi hizmeti alabilir ve cihazlarınızı uzun yıllar kullanmaya devam edebilirsiniz. Klima arızaları arasında en çok karşılaştığımız sorunları şu şekilde sıralamak mümkün olabilir:

  • Klimanın çalışmasına rağmen soğuk hava vermemesi
  • Kumanda arızaları
  • Klimaların fan arızaları
  • Klimaların gazının bitmesi
  • Filtrelerin tıkanması
  • Klima motorunun kısa devre yapması
  • Yeteri kadar sıcak hava vermemesi
  • Çalışırken kötü koku yayması

Gibi birçok farklı sorundan bahsetmek mümkün olabilir. Eğer klimaları uzun yıllar kullanmak istiyorsanız düzenli olarak kontrolden geçirilmesini sağlamanız gerekiyor. Yüksek fiyatlar ödenerek alınan klimaları kısa sürede yenilemek istemiyorsanız profesyonel klima tamir hizmeti almanız büyük bir önem taşır. Bu süreçte sizlere beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak nitelikte hizmetler sunmaya büyük bir özen gösteriyoruz.

 

 Güvenilir Klima Tamiri

güvenilir klima tamiri hizmeti veren firmamız son derece detaylı olarak çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu süreçte tüm arızaların ana nedeni saptanıyor ve sizlere sonrasında fiyat teklifleri sunuluyor. Klima tamir hizmeti verirken mutlaka şu detayları göz önünde bulundurmaya özen gösteriyoruz:

·         Garantili Klima Servis Hizmeti

ve çevresinde yaşayan hemen herkes firmamızdan klima tamir hizmeti alabilmektedir. Firmamız garantili olarak klima tamiri hizmeti sunuyor. Yani müşterilerimiz aynı sorunu yaşadıklarında mutlaka gerekli sorumlulukları üzerimize alıyoruz ve kısa süre içerisinde bu sorunların giderilmesini sağlıyoruz. Böylece aynı hata kısa sürede ortaya çıkmıyor. Çıksa dahi mutlaka firmamızın sorumluluğu altında oluyor.

·         7/24 Klima Tamir Hizmeti

 7/24 klima tamir hizmeti konusunda sizlere profesyonel davranıyoruz. Klimaların tamir edilmesinde zaman ve mekan ayrımı yapmıyoruz. Özellikle soğuk kış günlerinde zor durumda kalmamanız için sizlere daima her zaman diliminde klima tamir hizmeti vermeye çalışıyoruz. Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veren firmamız klimalarınızın sorunsuz çalışmasında titiz çalışmalar gerçekleştiriyor.

·         Sertifikalı Çalışanlar

Klima tamiri konusunda her zaman sertifikalı çalışanlarımızı hizmet için yönlendiriyoruz. Tüm klima markaları hakkında eğitimler alan ve bu süreçte sizlere en iyi tamir hizmetini veren personellerle çalışıyoruz. Klimalarınızın tamir edilmesinde hizmet veren personellerimiz tüm yeterlilik belgelerine sahip kişilerdir. TSE ve MYK sertifikalarına sahip olan personellerimiz sayesinde klimalarınızı daha iyi standartlarda kullanabilirsiniz.

·         Aynı Gün Klima Tamiri

Klimalarınızda bir arıza meydana gelirse bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız elinde bulunan tüm arıza kayıtlarını değerlendiriyor ve sizlere aynı gün içerisinde klima tamir hizmeti sunuyor. Çalışanlarımız firmamıza ait servis araçları ile sizlere hizmet veriyor. Bu durumda sizlere ek maliyetler çıkarmamaya da özen gösteriyoruz. Klimalarınızın hem tamir edilmesinde hem de yıllık kontrollerinin yapılmasında aynı gün içerisinde müdahalede bulunmaya büyük bir önem veriyoruz.

·         Yerinde Klima Tamir Hizmeti

yerinde klima tamir hizmeti sayesinde cihazlarınızı olduğu yerden oynatmamaya özen gösteriyoruz. Arızaların giderilmesinde son derece titiz çalışan bir ekibimiz bulunuyor. Bu süreçte firmamızdan en iyi klima tamir hizmetini alabilirsiniz.

· Orijinal Yedek Parça Değişimi

en yakın klima servisi olarak sizlere hizmet veren firmamız cihazlarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasında son derece detaylı çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu çalışmalara klimaların yedek parçaları da dahil ediliyor. Firmamızdan tamir hizmeti alırken eğer bir parçanın değişmesi gerekiyor ise mutlaka o markanın modeline ait olan orijinal yedek parçaları tercih etmekteyiz.  klima tamir servisi olarak parça değişim hizmetlerinde son derece titiz davranıyoruz.

 

 Klima Tamir Fiyatları

 klima tamir fiyatları konusunda sizlere uygun teklifler sunuyoruz. Ancak bu süreçte tamir fiyatlarımız sabit bir fiyat tarifesine tabi değildir. Çünkü her tamirin farklı bir tamir edilme süresi vardır. Aynı zamanda bazı arızaların giderilebilmesi için yedek parça da değiştirmek gerekebilir. Bu nedenle müşterilerimize fiyat teklifi vermeden önce ilk olarak arızaların durumunu analiz ediyoruz. Sonrasında çıkabilecek arıza fiyatları konusunda sizlere bilgi veriyoruz. Onay verirseniz  7/24 klima tamir firması olarak işlemleri yerine getiriyoruz.

Hemen Ara